SG Bilişim ve Danışmanlık

Antalya SG Bilişim

Her türlü dijital ihtiyaçlarınız için size bir telefon kadar yakınız.

Network kurulum ve güncelleme

Network yazılımları

Bilgisayar ve server kurulumu

Firewall kurulum ve destek

Teknik servis

0 533 964 22 69

SG Bilişim ve Teknik Danışmanlık | Grafik Tasarım
15638
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15638,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_from_right,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Grafik Tasarım

Grafik tasarım antalya

Grafik tasarım, geçmişte fırça, kalem gibi doğal araçlarla yapılabilen görsel sanat şeklidir. Bugün yerini çevrimiçi ortamlara ve buna bağlı olarak oldukça gelişmiş grafik tasarım programlarına bırakmıştır. Mesela geçmişte karakalem, portre gibi çalışmalarda fırça veya kalem tercih edilirken günümüzde Procreate, Affinity Designer, ArtRage gibi bir çok farklı avantaj sağlayabilecek uygulama/programlar ile tasarlanmaktadır.

Grafik tasarımın genel amacı bir mesajı iletmektir. Bu nedenle daha çok reklam / tanıtım amaçlı kullanılan oldukça etkili bir sanat dalıdır. Kişi veya işletmelerin basılı veya dijital platformlarda kendilerini en iyi şekilde temsil etmelerini sağlar.

İşletmenizin grafik çalışmalarını, “logo, kartvizit, broşür, reklam, kurumsal kimlik v.s.” ihtiyacınıza uygun şekilde profosyonel ekibimizle hazırlıyoruz.

Category
SG Bilişim
Tags
ajans hizmetleri, antalya h-grafik tasarım, broşür, el ilanı, logo tasarım, sg bilişim