SG Bilişim ve Danışmanlık

Antalya SG Bilişim

Her türlü dijital ihtiyaçlarınız için size bir telefon kadar yakınız.

Network kurulum ve güncelleme

Network yazılımları

Bilgisayar ve server kurulumu

Firewall kurulum ve destek

Teknik servis

0 533 964 22 69

SG Bilişim ve Teknik Danışmanlık | Teknik Bakım
15628
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15628,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_from_right,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Teknik Bakım

Antalya bilgisayar bakım servisi

Kurumların BT altyapısında yer alan PC, Server ve çevre ürünlerinin (yazıcı, tarayıcı, vb.) uçtan uca, standartlara uygun bir biçimde kurulmasını ve çalıştırılmasını sağlamak üzere belirli servis seviyelerine uygun olarak verilen teknik destek hizmetleridir.

PC, Server ve çevre birimleri üzerinde yer alan işletim sistemlerinde ve bu işletim sistemleri (paketi) ile birlikte gelen servislerde, alt uygulamalarda karşılaşılan problemlerin giderilmesine ve sorunsuz çalışmayı sağlamaya yönelik hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden ihtiyaca ve hizmet durumuna göre “uzaktan” veya “ofisiniz / iş yerinizde” faydalanabilirsiniz.

Ayrıca yıllık anlaşmalar ile düzenli olarak bilgisayar ve yazılımlarınızın bakım ve güncelleştirmelerini profesyonel olarak yapıyoruz. Kurumlara özel bu çalışmanın genel konsepti; bilgisayar sistemlerinde meydana gelebilecek her türlü arızalara karşı önlem alıp, iş verimliliğini arttırmaktır.

Category
SG Bilişim
Tags
antalya bilgisayar servisi, antalya teknik bakım, bilgisayar teknik servis, sg bilişim, teknik bakım